Jak wskazują statystyki, Polacy zatrzymują się coraz bardziej aktywnym narodem, a ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Drinkom spośród niezwykle znanych pomysłów jest krótka czy średnia gastronomia, tu z serii dużą renomą cieszą się pizzerie.

Da Grasso Dobra Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez wszystkie wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a też otrzyma stosowne zgody, przychodzi czas na wyposażenie lokalu.

DaGrasso

DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją inne typy pieców do pizzy, należy więc porównać ze sobą ich parametry w momentach, aby dobrać ten świetny. Zwykle w pizzeriach stosowane są piece do pizzy elektryczne, a czasem – natomiast to korzystny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących odpowiednim kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to koszt, który najczęściej jest droższy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą korzystać nowe wymiary, a jeszcze zróżnicowaną ilość komór, zezwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które powodują na szybkie wypiekanie wielu pizz, ale również zapiekanek, czy podobnych dań w charakteru fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo udany piec do pizzy tego typie – model 3550TB10, wydobywa się w ofercie niemieckiej firmy BARTSCHER. Co zaś się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące okażą się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której projekty z części X-line, E-line i F-line, leżą w znaczącej skali rozmiarów, kiedy również instytucji Hendi, oferującej doskonałą wartość w powiązaniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w domowej możliwości ma firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Jak już lokal zostanie wyposażony w swój najistotniejszy element, do uwzględnienia pozostaje jeszcze sporo przedmiotów, bez jakich nie może obyć się żadna pizzeria czy wszelki inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a jeszcze odporne na wycieranie i jasne do dezynfekcji blaty do robienia wypieku. Do przygotowania niektórych składników przydatna będzie i odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Przydatna że się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą znaleźć można w ofercie Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był urządzony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a również w wyparzarkę do naczyń. Listę taką ważna by mieć w nieskończoność, a także tak nie odnalazłyśmy się na niej coraz wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi ale znacznie łatwo, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego jeszcze musi jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *