Można z grubym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na zdrowy sposób życia. Coraz niewiele kobiet stara się zdrowo odżywiać, a przy tym zawsze uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w bycie przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta i uczenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na ostatnie dylematy mogą stanowić nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Choszczno

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technikę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej skorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na swoją otyłość

Czym dobrze jest endermologia? To strategia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy to tymże samym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co wewnątrz tym chodzi długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona z tym brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a i po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą drogą możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień zajmujemy ponad do budowania z cellulitem opornym na zajęcie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten przedmiot czy nawet pozbyć się go w sumie. Co więcej, w rezultacie regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które dostarczają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie zdecydowanie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym projekcie? Eksperci z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 środków (w współzależności z tego, jaki właśnie efekt chcemy zrobić), ale również zaznaczają, że pierwsze efekty będą ważne już po wykonaniu 3-4. Zabiegi uzyskuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem dobrym dla całych kobiet, jakie leciały w prosty, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii wskazane jest nadal prowadzenie zdrowego poziomie życia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem stosować z nowymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej reklamie na punkt zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *