Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat chodzimy na placu usług kurierskich, odpowiadając naszym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy dokument i wszystka przesyłka gabarytowa docierały do klienta przez ścian i zwykle na moment. Zobacz, co możemy sprawić dla Ciebie!

Kurier poczta Wyszogród

W znanym serwisie możesz wziąć polskie i zewnętrzne przesyłki kurierskie innych modeli i gabarytów. Uczynisz obecne w system przystępny i szybki, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a dodatkowo przeprowadzki oraz indywidualne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Wyszogród

Kim jesteśmy?

Od lat już (dokładnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale istniejemy czymś dużo niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje to gwarancja bezpieczeństwa i solidności na polu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza świadomość i nauk z zakresu logistyki, które cierpi swój zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów przychodziły do obowiązku w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a dodatkowo poufność danych, które są niezbędne do przeprowadzenia nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Wyszogród

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz indywidualne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w rozmiarze ręki, bez wysiadania z lokalu i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, lecz też list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a dodatkowo przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Wyszogród

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ukazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów mamy szereg udogodnień działających w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, które mu gwarantują, na ścianie internetowej, natomiast jeżeli chcesz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w chwila sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycje dla nazw i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot nabycia w ruchu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego te stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim pozna on naszą pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Wyszogród

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Gdyby nie wywiążemy się z ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy pełen wachlarz sprawdzonych i odpornych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A wyłącznie ze sprawdzonych i estetycznych usług korzystamy, by przekazywać je własnym użytkownikom!
Posiadamy wrażenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy wygodne i szybkie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na moment.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Wyszogród

 

Zobacz również kurier poczta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *