Patryk Vega Plagi Breslau Karlino gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden spośród najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka trudniejsza niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest ostatni Wrocław. W mieście tym przylega do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje świadomości też zawierają zawsze lek na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości jest w kontaktu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w gospodarkę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem samej a tejże jednej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest dumne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej kwestii Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo mądre i zawiłe śledztwo, w jakim to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Podejmuje się wyścig z okresem, nikt nie chce zbliżyć do innych zbrodni.

Film niestety – na gruncie Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na jakość gdzie ten jedyny obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na moc do odtwarzania pracy w okresie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydalany w kinach powód tenże potrzebuje być przeprowadzony. W ostatnim terenie nie ma żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć poświęcony dla nich na wyłączność przez określony termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z perspektyw odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – dostrzegli oni to trend – wyświetlanie obrazów na budowach internetowych staje się coraz bardziej znane. Widzą w niniejszym cudowny potencjał. Patryk Vega uważa także, iż stanowi to chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak mówi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która stanowi zupełnie inna niż ja również toż wszystko co sprawiała do tej chwile […] Mam jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią treść i w ostatnią bohaterkę, tak również zachęcaj nadzieję, iż to jeszcze będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem oczywista do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w własnych domowych kinach, praca ta wyświetlana istnieje na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i i na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten brany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów bierze go zbyt spektakl łączący w napięciu do samego końca. Mówią, iż jest w nim bardzo dynamiczna akcja oraz oryginalna fabuła. Z przeciwnej części znajdziemy też część osób zwracającą uwagę na gorszy montaż czy i niższą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to dosyć nowy Vega. W niniejszym obrazie nie ma wielowątkowości właściwej dla moich ostatnich filmów. Nie ma jeszcze mieszania gatunków. Toż jest jednak czysty thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do tego okresu nie są w stanie uzyskać gdy ta sprawa się skończy. Stanowi toż niewątpliwie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Golczewo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *