Śnieżnobiały uśmiech nie musi istnieć właśnie kwestią genów. Dzięki odpowiednim zabiegom wybielającym pięknymi zębami może sprawiać się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Leszno

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Grupę osób jest zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – jeszcze wiele z nas przyjmuje się na wybielanie zębów, aby wziąć im zamierzany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak też w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najspokojniejsza, żeby uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co powoduje na prosty kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w budynku lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów także własnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co powoduje na prosty kolor zębów?

Naturalny kolor zębów że żyć ciekawy – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u każdej dziewczyny że istnieć on trochę inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy wpływ na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie sporej sumie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, choroby i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co wysoce, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest wtedy bardzo widoczna.

Ale choćby w niniejszych przykładach można dostać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym istnieje więc dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej uzyskuje się wybielanie zębów Kraków to jedno z wielu miast, gdzie możemy skorzystać takich zabiegów w gabinetach stomatologicznych, a do dyspozycji jesteśmy ponad specjalne preparaty do gruncie w zakładzie.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To mechanizm liczący na nadaniu im prostszego odcienia. Gdy on przesadza? Najczęściej podaje się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to środek bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W zależności do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo i należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w budynku lub u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z środków oddanych do swego użytku, ale również mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z sposobów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na otrzymanie odpowiednich wyników, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa jest ich siłę – wtedy efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy czekać się oraz z piękniejszym kosztem.

Wybielanie zębów Leszno

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najspokojniejsza? Sprawdź teraz istotne dane o jakiejś z nich także dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimkolwiek sklepie możemy dostać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują większą dawka substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a jeszcze mogą powodować niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest dodatkowe, ale nie u każdej osoby daje dobry efekt. Co wysoce, należy dbać o tym, aby nie łączyć ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą powodować nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej łatwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Leszno

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów uznaje się także paski wybielające. Stanowią wtedy nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na górny i niski łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym przypadku efekt wybielania że żyć zdrowszy niż w zestawieniu do past, ale nie będzie on naprawdę oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania toż szczególnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Leszno

Żele wybielające

Mają działanie zbliżone do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka albo w układzie wraz z żelem spotykają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów toż szczególnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z zastosowaniem nakładek, które następnie zajmuje się żelem wybielającym. W zestawieniu do oczyszczania zębów w lokalu pacjenta, używa się wtedy wyższe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech że żyć nadal bielszy!

Zabieg otwiera się od wykonania wycisków zębów, na platformie których pisze się następnie specjalne osłony z ciała umieszczane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do wykorzystywania w lokalu. Pacjent powinien stawiać go wszystkiego dnia, wypełniając nakładki i budując je na zęby.

Czas bycia kuracji toż głównie z 7 do 14 dni, przy czym skutek może obronić się na dłuższy termin niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Leszno

Wybielanie lampą

Druga oferta widoczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym przypadku kieruje się specjalne środki wybielające oraz lampę, która prowadzi ich aktywację. Taka metoda idzie na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedno z centrów, gdzie istnieje ono dostępne, zaliczane jest zbyt najlepszą drogę. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można wziąć zdecydowanie większą skalę w odcieniach zębów niż z użyciem nowych form. Stanowi wtedy i sposób bardzo duży – raz wykonany idzie na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która zakładana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Leszno

Biała dieta – następowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie z razu po zabiegu, ale dodatkowo na kredyty godzina po nim, należy dbać o podobnym postępowaniu. Istotna stanowi w tym przypadku tak zwana biała dieta. Co wtedy istnieje?

Biała dieta to dieta, która zalecana jest po zabiegach wybielania zębów, a jeszcze innych zabiegach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wykluczeniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a jeszcze z różnych produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także poleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, choć im dłużej uważa się jej zaleceń, tymże pozytywniejsze efekty można dostać. Wówczas biel zębów po zabiegu że żyć znana nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to środek, który kupi na zdobycie bardzo wydajnych wyników, jednak należy dbać o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające działają tylko na zęby naturalne, stąd oraz nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków czy same plomb w zębach. Wobec tego postaci korzystające znaczącą suma wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny i pewnie umieszczać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – używa się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Podawany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków natomiast w niezwykłych miastach. To więcej pełna paleta innych sposobów, które kupią na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto skorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na rozwiązaniu z nich osadu i kamienia nazębnego. U wielu osób idzie na zdobycie bardzo korzystnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są i przed wybielaniem zębów, by dostać właściwsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to wysokie płatki porcelany, które układane są na zębie. Ich zamiarem jest korekta kształtu zęba, a więcej jego koloru. Dzięki licówkom można nabyć bardzo skuteczne efekty i sprawiać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Leszno

Korony

Korony protetyczne przydatne są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go i przyzwalają na stanowisko jego wielkości. Korony można mieścić na prostym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na wszelką zmianę koloru zęba, a jeszcze że żyć łączona w planu poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów także własnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz zajmować się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można skorzystać z wszystkiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *