Kiedy słyszymy o brakach kosmetycznych, które umożliwiają na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze mamy pod opiekę, że może należeć o całkowicie bezinwazyjne metody. A jednak w kolekcjach salonów urody dostaje się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy intensywne działanie mechaniczne. Jednym z zabiegów tego typu, a równocześnie hitem minionych lat w profesjonalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Szczecin

Jednym spośród najistotniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych istnieje toż, iż ich pełnienie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

tanie hotele spa

tanie hotele spa

Innymi słowy, po wykonaniu takiej kuracji można z razu wrócić do normalnych obowiązków. Nie wyraża to dokładnie, że stosowanie delikatniejszych metod nie łączy się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę

sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad postępowania” po wizycie w gabinecie będzie jednak zdecydowanie mniej. A co najważniejsze, delikatne działanie danego sposobu nie pragnie być doskonale równoznaczne z marniejszymi efektami całej terapii. I doskonałym tego modelem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z której mogą użyć nawet kobiety z bardzo wrażliwą, podatną na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i elementy aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby możliwe bez użycia specjalistycznego urządzenia. W ostatnim przykładu istnieje ostatnie aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze składnikami skutecznymi w znaczne warstwy skóry. Pod tym sensem kosmetolog może zresztą dostosować środek do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do dyspozycji są bowiem preparaty zawierające np. ekstrakt ze śluzu ślimaka (o dziele regenerującym) lub czarny kawior (o właściwościach odżywczych). Użycie konkretnego produktu kosmetycznego przemieszcza się natomiast na wyniki kuracji. Warto te wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest czasochłonnym zabiegiem. Aplikacja wybranego leku na jakiejś partii ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, trwa około 30 minut.
Rezultaty po części zabiegów infuzji tlenowej

Jakich efektów można liczyć po zakończeniu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta dieta kosmetyczna, w relacje od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze trwałego i wspaniałego wyglądu. A polega to przede wszystkim na wolnym redukowaniu często występujących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co bardzo, infuzja tlenowa zbiera się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii wywołujących trądzik czy nawet przy poprawianiu konturów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy przecież wspominać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty otrzymuje się tylko po ukończeniu pełnej terapii w gabinecie. Ta natomiast koncentruje się zazwyczaj z kolekcji 6 zabiegów, które są produkowane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych rezultatów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Jak można wykonać taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że prowadzenie takich sposobów miesza się z niewieloma przeciwwskazaniami. Przeszkodę do prowadzenia terapii będą natomiast miały m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w stopniu aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, które są uczulone na jakiś ze faktów branych w stylu. Co ciekawe, przeciwwskazaniem do wykonania takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W układu spośród obecnym, infuzję tlenową można wykonywać o wszystkiej chwili roku, nawet w okresie letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *