Każdy człowiek choć raz w życiu odczuwał nadmiar negatywnej energii i uczucie przytłoczenia. W takich momentach nasuwa się pytanie, w jaki sposób można by było poprawić swój los. Taki stan rzeczy może wynikać z nadmiaru złej aury, a sposobem na zabezpieczenie się przez złem, agresją i negatywną energią ze strony innych ludzi, jak i własnego wnętrza jest wykorzystanie znanych od wieków zaklęć ochronnych.

Czym jest magia ochronna?

Wykorzystanie jej w życiu codziennym jest aktywnym działaniem w celu uzyskania ochrony. Uzyskanie jej pozwala zwiększyć poziom energii życiowej, oraz zwiększyć zadowolenie z życia oraz pewność siebie. Magia ta związana jest z przeciwdziałaniem urokom rzuconym przez nieżyczliwe osoby.

Wykorzystanie tego typu zaklęć jest gwarantem utrzymania spokoju w życiu codziennym. Zaklęcia ochronne to warte wykorzystania rozwiązanie w momencie, w którym towarzyszy nam w życiu jakikolwiek lęk o bezpieczeństwo nasze oraz członków naszej rodziny, jak również kręgu bliskich znajomych.

Amulety oraz talizmany ochronne

Na rynku występuje szereg przedmiotów wspomagających bezpieczeństwo i podtrzymujących spokój w życiu codzienny. Jednym z najsilniejszych symboli będzie pentagram. Już w średniowieczu rycerze cenili go za ochronę. Stanowi on swoistą tarczę. Nie bez przyczyny są one często wykorzystywane podczas wszelkiego rodzaju rytuałów ochronnych. Jednym z rytuałów, które można odprawić w celu uzyskania większej ochrony, jest nakreślenie tego znaku za pomocą soli w miejscu, w którym dana osoba czuje się w pełni bezpieczna.

Następnym krokiem będzie położenie zdjęcia danej osoby na środku znaku, a na czubku świecy koloru białego. Rytuał zapalania świecy powinien powtarzać się do momentu, w którym osoba na zdjęciu uzyska równowagę i pełnie spokoju. Warto podczas tego rytuału przywołać zaklęcie w dobrej intencji.

Bardzo silne właściwości ochronne ma również Oko Horusa. Historia właściwości uzdrawiających tego symbolu sięga już starożytnego Egiptu. Posiadanie amuletu lub talizmanu z tym symbolem uchroni jego posiadacza od wszystkich złorzeczących spojrzeń odbijając je. Lununa  w postaci półksiężyca jest szczególnie polecana kobietom, z kolei Auseklis jest postrzegany jako najlepszy symbol ochronny dla mężczyzn.

Niektóre z najsilniej działających talizmanów mogą być nieco kosztownym, lecz bez wątpienia wartym swojej ceny rozwiązaniem. W przypadku tymczasowego  braku funduszy i braku dostatecznej ochrony ze strony tańszych odpowiedników można skorzystać z kredytu lub pożyczki oferowanej m.in. przez stronę kredytomarket.pl. Kwoty oferowanej przez tę stronę pożyczki zaczynają się już od 100 zł.

Rytuały ochronne

Istnieje szereg sposobów, dzięki którym można zadbać o spokój swój oraz swoich najbliższych. Można np.:. Utworzyć wokół danej osoby tarcze stanowiącą ochronę. Rytuał ten nie wymaga żadnych rekwizytów. Wystarczy wykonać kilka wdechów i wydechów i wysłać myśląc o danej osobie szereg myśli. Może to być wdzięczność, pozytywna energia, czy chęć przekazania jej siły. Słowa i myśli mają prawdziwą moc. Dodatkowy pozytywny wpływ na przebieg tego rytuału będzie zapalenie błękitnej świecy.

Niektóre z rytuałów wymagają większej ilości przedmiotów jak woda księżycowa, czy Casicarilla i wiedzy z zakresu magii. Innym sposobem na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa będzie wykonanie kąpieli w gorzkiej soli o nazwie Epson. Wykorzystać ją można również w celu oczyszczenia zagrożonych negatywną energią przedmiotów znajdujących się w domu. Istotnym faktem jest to, że uważa się, iż sól ta rodzi lęk złych energii. Z tego powodu wykorzystanie jej może mieć właściwości odstraszające złe moce.

Podczas tego rytuału warto również przywołać słowa stanowiące afirmacje bezpieczeństwa oraz wykorzystać dostępne kamienie o właściwościach ochronnych. Bardzo silne właściwości ochronne w tym zakresie ma czarny turmalin. Kamień ten ochrania zarówno przed napływem negatywnych myśli pochodzących z własnego wnętrza, jak i osobami określanymi jako wampiry energetyczne. Znane z właściwości ochronnych są również takie kamienie jak ametyst, turkus oraz tygrysie oko.

Artykuł powstał dzięki portalowi Kredytomarket.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *